Reštauračný textil

Zmesové obrusy s teflónovou úpravou

Spojenie  tradície a modernej technologickej  úpravy.

Obrusy zo zmesi bavlny a polyesteru sú upravené tak, že tekutina do nich hneď nevsiakne, no ak predsa dôjde k znečisteniu, potom fľaky možno ľahko odstrániť. Tento typ obrusov oceníte, ak máte radi naturálny vzhľad  a zároveň nechcete prísť o výhody moderných technológií. Niektoré kolekcie veľmi dôveryhodne imitujú damaskové obrusy a zároveň majú praktické výhody. Teflon® je registrovaná ochranná známka firmy Du Pont pre textilné úpravy. Teflónová úprava je permanentná, so zvýšenou odolnosťou voči špineniu.

Obrusy Alex  s teflónovou úpravou
60% bavlna 40% polyester

 

Uprednostňujete  u obrusov tradičný vzhľad a chcete ušetriť energiu pri údržbe obrusov?

Ak chcete Vašim klientom dopriať výnimočnú atmosféru a sebe zníženie nákladov, potom kolekcia Alex je veľmi vhodným riešením. Naturálne pôsobiaca štruktúra obrusov môže krásne doplniť interiér v kolibe, či drevenici.

Zmesové obrusy Alex sú vďaka zvýšenej hmotnosti a materiálovému zloženiu spojením toho najlepšieho.  

Farebná škála je zaujímavá a neobvyklá. V kolekcii je jemná pistáciová, čokoládovo hnedá, svetlá ecru, ľanová, matná červená a snehobiela.  Farby môžete vzájomne kombinovať, kreatívne využiť na vianočné, veľkonočné alebo aj  denné prestieranie. Hotelové reštaurácie  si pochvaľujú nenáročnú údržbu a ušetrené prevádzkové náklady od desiatok až po stovky eur ročne.

Vieme od našich klientov, že aj po piatich rokoch denného používania  majú obrusy stále rovnaké farby a rozmery.

V tejto kategórii zmesových obrusov si môžete vybrať aj ďalšie kolekcie:  napr. Lux, Katrena, Viky s vytkanými  žakárovými vzormi – kvety, vetvičky , ornamenty a pod.  Hmotnosť obrusov s vytkanými vzormi  je nadpriemerne vysoká,  pohybuje  sa  do cca 300 g/m ².  

Prezrite si ďalšie kolekcie a investujte do kvality s vyššou návratnosťou.

Zmesové  obrusy Alex s teflónovou úpravou a s hmotnosťou 231 ± 9 g/m majú prírodný vzhľad a jemnú štruktúru pripomínajúcu panamu. Tkanina Alex je na dotyk mäkká a  polyesterové vlákno je takmer neviditeľné. Obrus vďaka tejto kombinácii získava všetky pozitívne úžitkové vlastnosti polyesteru:  nižšiu krčivosť, lepšiu stálofarebnosť, rozmerovú stálosť pri praní, nenáročné žehlenie, predĺženú životnosť, oproti klasickým damaskom vyžaduje jednoduchšiu údržbu.

stranka_a_alex

Nadčasové vzory a moderná údržba.

Obrusy Natural s krajkou

Zmesové  obrusy  Natural  s teflónovou úpravou  máme v režnej farbe  v tzv. ľanovom vzhľade. Sú vkusným doplnkom do vidieckych interiérov, slovenských reštaurácií, kolíb, penziónov a salašov.

Materiálové zloženie:  je cca 90 % -ný podiel bavlny, zvyšné percentá sú tvorené  kombináciou ľanu, polyesteru  a viskózy. Napriek prírodnému materiálu majú dobré úžitkové vlastnosti.

Dodávame s  bavlnenou krajkou alebo bez krajky.

Materiálové zloženie  : 84 % bavlna 9 % viskóza 5 % PES 2 % ľan

Ošetrovanie:

Z nášho blogu:

Vyskúšajte ten rozdiel na vlastnej koži - produkty z peria

Neodmysliteľným prvkom hotelovej izby sú bezpochyby vankúše, prikrývky a paplóny ako aj rôznorodé dekoračné vankúšiky. Prioritou každého…

celý článek

Nerobte to textíliám v hoteli! Nerobte to vašim hosťom!

Ako ste začínali? Ešte si na to spomeniete? Premýšľali ste v každom kroku ako Vaše rozhodnutia ovplyvnia…

celý článek