Spoločnosť OVITEX s.r.o.

Kto sme?

Moje meno je Kamila Olejníková a s manželom Ivanom Olejníkom vedieme spoločnosť OVITEX s. r. o. Som presvedčená, že rozvoj firiem tkvie v zdravom jadre a to v dobrom kolektíve. Silným pilierom Ovitexu, je práve kolektív ľudí s dobrou náladou a orientáciou na komunikáciu a servis pre klienta. Každý z nás spája, kvalitný materiál s vlastným nápadom, energiou a hlavne skúsenosťou.

V dnešnom obchodovaní sa vytvoril zvláštny jav. Reťazce, hypermarkety a korporácie zaplavujú trh masovými produktami, uniformitou a my túžime po odlíšení, po individualite. Veľké firmy nikdy nebudú schopné vyriešiť vaše očakávania v plnom rozsahu a vytvoriť pre vás niečo výnimočné.

Ing. Ivan Olejník

V našej firme som hlavou strojár, ale srdcom “textilák”. Práve technické návrhy a realizácia je mojim kľúčom k Vašej spokojnosti.

Ing. Kamila Olejníková

Po rokoch v teréne som si našla svoje miesto pri manažovaní a zlepšovaní procesov, tvorbe marketingu a prezentácií našich výsledkov.

Ing. Stanislava Böhmerová

Textil doslova milujem. Som poctená , že môžem ako jedna z mála, denne vo svojej práci uplatňovať odborné vedomosti o textíliách.

Róbert Janov

Rád obslúžim vaše predajne najlepšie ako viem. Čiastočný sortiment si môžete pozrieť na našej stránke www.ovitex.sk/obchod/.

V čom sa odlišujeme?

Sme tu pre vás! Zaujímajú nás vaše názory, potreby a bežné prevádzkové informácie. Práve na ich základe vám vieme lepšie poradiť pri výbere správnych textílií a ich údržbe. Každý z vás je pre nás Obchodný Partner, nie len „jeden z odberateľov“.

Prečo s nami spolupracovať?

Veľké firmy sledujú predovšetkým veľké obraty, menšie firmy sledujú predovšetkým klienta. Ponúkajú viac nadštandardnej starostlivosti, aby boli atraktívne, nielen cenou ako veľkí hráči. Na základe osobných skúseností, viem že sme schopní vám venovať viac času na osobnom stretnutí, zistiť presné očakávania, vysvetliť vám kvalitatívne rozdiely a pripraviť precíznu ponuku.

Práca na veľkoobchodnom, maloobchodom, internetovom a hotelovom trhu nás posúva k zlepšovaniu kvality a služieb. Sledujeme trendy v oblasti textílií a spolu s poznatkami úžitkových vlastností a technických parametrov, vám vytvoríme návrh podľa požiadaviek a predstáv.

studio@ovitex.sk 0918 311 682

Radi sa zoznámime s Vašimi požiadavkami a dáme Vám naše odporúčania. Kontaktujte nás a dohodnite si termín stretnutia.