Budova Ovitex studio 2023
Budova Ovitex Štúdia 2023

História a zmeny vo firme Ovitex

Firma Ovitex s.r.o. je na Slovenskom trhu už takmer 20 rokov. Začiatky sa spájali úplne s iným sortimentom ako dnes. Zameranie Ovitexu na hotelový, reštauračný a dekoračný textil sa spája až s rokom 2008.

Nový Ovitex v Poprade sa chystá na otvorenie už čoskoro. V nových priestoroch chystáme mnoho prekvapení pre našich klientov. Jedným z nich bude Štúdio Ovitex, kde si budete môcť objednať závesy, záclony, rímske rolety alebo samotné mechanizmy na mieru pod vedením profesionálneho tímu Ovitexu. V štúdiu nájdete aj malú predajňu bytového textilu.

História a zmeny vo firme Ovitex

Firma Ovitex s.r.o. je na Slovenskom trhu už takmer 20 rokov. Začiatky sa spájali úplne s iným sortimentom ako dnes. Zameranie Ovitexu na hotelový, reštauračný a dekoračný textil sa spája až s rokom 2008.

Krasny_domov_ovitex Štúdio Krásny domov, Ovitex s.r.o., rok 2008

V tom roku firma otvorila svoju predajňu, kde sme predaj zacielili na okenné dekorácie šité na mieru pre našich klientov. Predajňa sa nachádzala v budove Naftoprojektu oproti Bille v Poprade. Klienti mali možnosť nakúpiť u nás kvalitné okenné dekorácie na mieru, posteľné obliečky, obrusy a iné bytové doplnky.

navrh_ovitex_pp Navrhovanie označenia budovy

Zatvorenie prevádzky Krásny domov

A BOOM! Je tu rok 2014. Sledovanie a vyhodnocovanie chodu prevádzky ukázalo, že to chceme inak a prichádza zmena. V auguste sme sa rozlúčili s týmto priestorom a dočasne sme kamennú predajňu presťahovali do bývalých kancelárskych priestorov našej firmy. Pripravovali sme nový projekt a zatvorenie starej predajne bol prvý krok.

konstreukcia_ovitex Drevená konštrukcia horného poschodia

Na fotografii už vidíte, že projektom bola koncepcia nových priestorov pre našu firmu. Niekoľkoročná príprava sa začala zhmotňovať v roku 2016 a dnes sa už pripravujeme len na otvorenie a spustenie prevádzky Štúdia Ovitex a našej kamennej predajne.

Nový Ovitex v Poprade

Je tu rok 2017 a s celým našim tímom sa tešíme na prichádzajúce možnosti novej práce aj spolupráce. Nový Ovitex v Poprade bude otvorený pre všetkých tých, ktorým záleží na kvalite, na pestrom sortimente, na profesionálnom poradenstve a na výnimočnom a individuálnom prístupe. Chystáme sa odovzdávať klientom viac ako len bytový textil, okenné dekorácie na mieru a kvalitné služby.

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť naše referencie.

 

V priebehu niekoľkých týždňov Vás informujeme o otvorení nášho Štúdia Ovitex a budeme sa tešiť na vašu návštevu. V týchto dňoch ukončujeme práce so zariadením v predajni a pripravujeme výber sortimentu na predajňu.

Interiér Štúdia Ovitex

Nová budova pre nás neznamená cieľ. My sa totiž nechystáme zastaviť, ale práve teraz začíname 😉

Oficiálne otvorenie našich priestorov budeme avizovať už čoskoro.

Ak potrebujete vyriešiť okenné dekorácie, neváhajte nás kontaktovať.

Autor článku:
Ing. Kamila Olejníková

Po rokoch v teréne som si našla svoje miesto pri manažovaní a zlepšovaní procesov, tvorbe marketingu a prezentácií našich výsledkov.

Podobné články