Nový Ovitex v Poprade

stavba_ovitex

Nový Ovitex v Poprade sa chystá na otvorenie už čoskoro. V nových priestoroch chystáme mnoho prekvapení pre našich klientov. Jedným z nich bude Štúdio Ovitex, kde si budete môcť objednať závesy, záclony, rímske rolety alebo samotné mechanizmy na mieru pod vedením profesionálneho tímu zaškolených zamestnancov. V štúdiu nájdete aj malú predajňu bytového textilu a produkty značky Dekoria.

História a zmeny vo firme Ovitex

Firma Ovitex s.r.o. je na Slovenskom trhu už takmer 20 rokov. Začiatky sa spájali úplne s iným sortimentom ako dnes. Zameranie Ovitexu na hotelový, reštauračný a dekoračný textil sa spája až s rokom 2008.

 

Krasny_domov_ovitex

Štúdio Krásny domov, Ovitex s.r.o., rok 2008

V tom roku firma otvorila svoju predajňu, kde sme predaj zacielili na okenné dekorácie šité na mieru pre našich klientov. Predajňa sa nachádzala v budove Naftoprojektu oproti Bille v Poprade. Klienti mali možnosť nakúpiť u nás kvalitné okenné dekorácie na mieru, posteľné obliečky, obrusy a iné bytové doplnky.

navrh_ovitex_pp

Navrhovanie označenia budovy

Zatvorenie prevádzky Krásny domov

A BOOM! Je tu rok 2014. Sledovanie a vyhodnocovanie chodu prevádzky ukázalo, že to chceme inak a prichádza zmena. V auguste sme sa rozlúčili s týmto priestorom a dočasne sme kamennú predajňu presťahovali do bývalých kancelárskych priestorov našej firmy. Pripravovali sme nový projekt a zatvorenie starej predajne bol prvý krok.

konstreukcia_ovitex

Drevená konštrukcia horného poschodia

Na fotografii už vidíte, že projektom bola koncepcia nových priestorov pre našu firmu. Niekoľkoročná príprava sa začala zhmotňovať v roku 2016 a dnes sa už pripravujeme len na otvorenie a spustenie prevádzky Štúdia Ovitex a našej kamennej predajne.

Nový Ovitex v Poprade

Je tu rok 2017 a s celým našim tímom sa tešíme na prichádzajúce možnosti novej práce aj spolupráce. Nový Ovitex v Poprade bude otvorený pre všetkých tých, ktorým záleží na kvalite, na pestrom sortimente, na profesionálnom poradenstve a na výnimočnom a individuálnom prístupe. Chystáme sa odovzdávať klientom viac ako len bytový textil, okenné dekorácie na mieru a kvalitné služby.

Pre inšpiráciu si môžete pozrieť naše referencie.

stavba_ovitex

Realizácia nadstavby v roku 2016

V priebehu niekoľkých týždňov Vás informujeme o otvorení nášho Štúdia Ovitex a budeme sa tešiť na vašu návštevu. V týchto dňoch ukončujeme práce so zariadením v predajni a pripravujeme výber sortimentu na predajňu.

 

interier_studio

Interiér Štúdia Ovitex

Nová budova pre nás neznamená cieľ. My sa totiž nechystáme zastaviť, ale práve teraz začíname 😉

Oficiálne otvorenie našich priestorov budeme avizovať už čoskoro.

Ak potrebujete vyriešiť okenné dekorácie, neváhajte nás kontaktovať.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.