Závesy, záclony a koľajnice na kľúč

Kto by “vtedy” povedal, že Ovitex bude obliekať okna na kľúč? A dnes? Dnes sa tešíme aj za projekty tvorené v spolupráci aj v zahraničí. Navštívili sme už miesta ako napríklad Fínsko, Bukurešť, Berlín, Freiburg …Sme vďační za každý projekt, ktorému môžeme venovať naše úsilie. Či už šijeme závesy, záclony “len na 2 okná” alebo ide o celý hotel, je potrebná sústredenosť a pozornosť, ľudská energia. Taktiež sme po rokoch praxe odpozorovali, aké sú naše priority a naučili sme sa povedať aj nie. Vieme, že tvoríme ako ľudia a nimi by sme aj radi ostali 🙂 Atmosféra tímu krásnych ľudí musí rásť a ak klesá, je potrebné “dobiť batérie”.

Obliekame okná na Slovensku aj v zahraničí od roku 2008…

ovitex_s_r_o

Otvárate nám dvere aj do Vašich domov, zrubov, apartmánov, bytov či iných priestorov

Pozývate si nás k Vám domov, aj ako návštevu a my si to nesmierne ceníme. Pri vytváraní závesov, záclon a koľajníc na mieru, by to asi ináč ani nešlo. Rešpektujeme Vás ako aj Vaše domácnosti a každý interiér, kde realizujeme projekty, na ktorých spoločne pracujeme. Keďže naša výsledná práca je mnoho krát úzko spojená s estetikou, príjemné emócie nás napĺňajú. Učíme sa na každom stretnutí, pri každej realizácii. Stereotyp u nás nehrozí. Niekedy ani roky nazbieraných skúseností nestačia a príde prekvapenie. Ale nebuďme len v oblakoch krásny a dizajnu. Neoddeliteľnou súčasťou riešení tienenia v interiéri je funkčnosť a účelovosť.

zaclona_na_mieru

Ako prebieha spolupráca s nami?

Obsah tvorby projektov má nejakú štruktúru…Na prvom mieste je komunikácia, či už telefonická, e-mailová alebo osobná na stretnutí. Potrebujeme sa obojstranne spoznať, aby sme vedeli správne zvoliť ďalší postup.

Spolupráca pri plánovaní šitia závesov, záclon na kľúč v skratke:

  • stretnutie a výber materiálov v našom Štúdiu
  • hľadanie riešení tienenia ako aj dekorovania
  • spracovanie cenového návrhu na základe stretnutia alebo podľa podkladov na emaily
  • zamerania a ďalšie ladenie detailov “na mieste činu” u Vás
  • potvrdenie objednávky a administratíva so zálohou
  • následná príprava celého projektu: objednanie materiálov a šitie dekorácií
  • na záver sa vidíme s našim tímom na mieste a všetko plánované sa stáva realitou

 

zavesime_nariasime_zavesime

Pokračujeme aj po náročných mesiacoch

Posledné týždne a mesiace nám priniesli veľa. Spoznávame sa viac, deň po dni a do popredia našej pozornosti sa dostala vďačnosť. Toľko nádherných stretnutí s výnimočnými ľuďmi sme zažili za viac ako 10 rokov. Prešli sme si mnohými zmenami a v tomto období je to ešte intenzívnejšie. Stále sme tu pre Vás a tvoríme. Máme radi spoločnosť a rozhovory s Vami. Každý jeden príbeh je nám blízky. Objavujeme tak viac aj seba ako osobnosti a posúva nás to aj v súkromnom svete. Život je aj o detailoch, ale hĺbka je základ. Malé veci sú veľké a niektoré veľké, ešte väčšie 🙂

realizacia_projektu21

Kolektív ľudí v Ovitexe

Vytvorili sme časom spoločne kruh ľudí – kolektív, kde každý jeden objavuje seba, svoje schopnosti a zručnosti, ktorými v každej chvíli prispieva k celkovej atmosfére. Je to cítiť v každom dni: podpora, motivácia, vďačnosť, dobrá nálada a to aj v dňoch, kedy okolo pôsobia aj negatívne vplyvy. Nastavenie tohto formátu sa osvedčilo práve v období, kedy sme nevedeli, čo nás vôbec čaká. Ustáli sme nejasné chvíle. A uvidíme, čo nás ešte čaká…

Môžeme povedať, že ste nás podržali aj Vy, naši verní partneri a priatelia Štúdia Ovitex. Sme si toho vedomí, rozumieme, že vytvárame mnoho spoločnými silami a tak k tomu aj pristupujeme.

instalacia_zavesov_a_zaclon

Ďakujeme za Vaše referencie a spätné väzby

Pre nás je veľká vec, ako sa vzájomne obohacujeme pri práci. Vždy nás poteší, ak sa v našom priestore cítite príjemne a hovoríte o tom aj s Vašimi blízkymi, rodinami a priateľmi. Vaše referencie a spätné väzby v akejkoľvek forme nám vedia dodať energiu na dlhé obdobie. Milé úsmevy, príjemné slová ako aj návrhy, čo môžeme ešte inak. Tvoríme spolu.


sijeme_na_mieru

Tešíme sa na Vás aj v roku 2022. V Štúdiu Ovitex si dohodnite stretnutie a ak vieme poradiť aj telefonicky, neváhajte nás kontaktovať.

zaclony_na_mieru

 

Autor článku:
Ing. Kamila Olejníková

Po rokoch v teréne som si našla svoje miesto pri manažovaní a zlepšovaní procesov, tvorbe marketingu a prezentácií našich výsledkov.

Podobné články